09120288522

سفارش واردات کالا

گروه تجاری آرسی مستر به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه بازرگانی به دلیل دارا بودن دفاتر فعال در چین و هنگ کنگ امکان خرید و حمل کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را از کلیه سایت های چین و هنگ کنگ  با کمترین هزینه حمل و نقل به کشور را دارا میباشد

همانطور که اطلاع دارید بسیاری از سایت های معتبر و مطمئن در کشورهای چین فقط به داخل چین ارائه سرویس و خدمات میدهند و برای خرید میبایست دارای حساب های بانکی چین باشید ولی گروه تجاری آرسی مستر  با فعالیت ۵ ساله در چین و دارا بودن کارمندان بومی این توانایی را دارد کلیه خریدهای شما را با هزینه مناسب انجام و به درس ادرس شما در هر بخش از ایران ارسال نماید

چرا واردات مستفیم ؟

در سفارش به صورت مستقیم محدودیت تعداد خرید و همچین موجودی کالا وجود ندارد .و شما میتوانید به هر تعداد خرید کنید 

هزینه های خرید مستفیم کمتر میباشد و به دلیل این که هزینه هایی مثل انبارداری و خواب جنس برای ما وجود ندارد و سرمایه به صورت پیش سفارش میباشد هزینه تمام شده کالا برای شما کمتر است . 

در قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران سفارش های که به صورت شخصی میباشد و ارزش تجاری ندارد مشمول تشریفات گمرکی نمیشود . و به صورت پته پستی ترخیص میشوند . پس راحت تر میباشد .

در تجارت به صورت مستقیم واسته ها کم میشوند و عرضه محصولات به صورت از تولید به مصرف انجام میشود لذا محدودیت ها برای شما کمتر میشود . 

یکی از مشکلات ما در خارج از کشور متصل نبودن به سیستم های پرداختی بین الملی است . مثل ویزا کارت یا مستر کارت یا حساب در کشور چین و هنگ کنگ .که همه این امکانات گروه تجاری آرسی مستر در اختیار شما میباشد 

از همه امکانات گروه تجاری آرسی مستر استفاده کنید و لذت تجارت جهانی را احساس کنید . 

در تجربه های که ما داریم و دوستانی که با گروه تجاری ما کار کردند . در خرید های خود بیش از 20-30% هزینه صرف جویی شده است . 

همچین در سفارش های تجاری عمده شما . ما مشاور شما هستیم . 

پس تجارت های سنتی را فراموش کنید  و در هزینه های خود صرف جویی کنید . خیلی از دوستان برای خرید و سفارش هر بار خود به کشورهای مختلف سفر میکنند و هزینه های زیادی را پرداخت میکنند تا به کالای مورد نظر خود دست یابند . ولی در حقیقت این نوع تجارت یک تجارت فراموش شده است . 

با ما تماس بگیرید و از سرویس های ما برای یک بار استفاده کنید و لذت خرید و تجارت جهانی را احساس کنید . 


شماره تماس دفتر شرکت : 07136264629

شماره تماس مشاوره : 09178000418